Пилосос Dyson Gen5detect Absolute (Prussian Blue/Copper)

34428,00
грн.
37225,00
грн.

Чистота без зусиль з пилососом Dyson

Пилосос Dyson — це справжній витвір технологічного мистецтва у ваших руках, який за лічені хвилини допоможе навести лад у домі. Вжух-вжух і чистота — про це мріє кожен, хто систематично доглядає за власною оселею. Оригінальні бездротові пилососи Dyson допомагають легко, ефективно та швидко навести лад як у великому будинку, так і в компактній квартирі чи в автомобілі.

Технічні особливості та переваги пилососа Dyson

Розробники кілька десятиліть удосконалюють власні знання та вміння, а також застосовують інноваційні технології й екологічні матеріали, щоб ви отримували лише позитивні емоції у процесі користування.
Серед основних особливостей лінійки пилососів Dyson варто відзначити: підсвітка для максимально ефективного прибирання, РК-екран з інформацією про перебіг роботи у реальному часі, батарея Click-in забезпечує до 60 хвилин безперервного прибирання, потужний цифровий двигун обертається зі швидкістю до 125 000 об/хв, технологія Root Cyclone для захоплення пилу та сміття з потоку повітря, багатоступенева фільтрація вихідного повітря від бактерій і алергенів, п’єзодатчик для автоматичного регулювання потужності всмоктування, щітки з антистатичних вуглецевих ниток та нейлонових волокон, зручне управління однією кнопкою та змінний акумулятор.
Сучасні технології, надійні компоненти конструкції, ергономічний дизайн та беззаперечна зручність — усе це про пилососи від Dyson. Завдяки широкому асортименту ви точно знайдете пристрій, який відповідатиме вашим цілям та потребам.

Технологічне оснащення — запорука вдалого прибирання

На борту ультракомпактного пилососа Dyson приховано безліч інноваційних рішень та висококласне технологічне оснащення, як у кращих флагманських компʼютерах. Пропонуємо детальніше ознайомитись з перевагами, завдяки яким дана модель досягла неабиякої популярності серед користувачів та критиків.
Фірмові двигуни — це одна з основних фішок техніки Дайсон, адже саме з них розпочалась історія успіху бренду. Пилосос Dyson оснастили потужним та легким цифровим двигуном, який здатен обертатись зі швидкістю до 125 000 обертів на хвилину. Така міць дозволяє ефективно всмоктувати мікроскопічні часточки пилу та велике сміття.
Технологія Root Cyclone дозволяє створити всередині пилососа відцентрову силу до 100 000 g за допомогою 11 кореневих циклонів. Саме ця технологія забезпечує надійне поглинання пилу, часточок та сміття з повітряного потоку і при цьому не зменшує загальну силу всмоктування.

Три режими живлення та енергоємна батарея

Модель наділена інтелектуальною системою, яка дозволяє обрати оптимальний режим прибирання: автоматичний режим — оптимальний баланс потужності та часу роботи, еко-режим — тривалий час роботи для більшої площі очищення, режим Boost — підійде для короткого інтенсивного прибирання.
Завдяки акумулятору Click-in ви зможете прибирати протягом 60 хвилин без перерви. А за потреби батарею можливо замінити одним натиском кнопки (додатковий акумулятор можливо придбати окремо).

Універсальні насадки та підсвітка пилососа Dyson

У комплект до пилососа входять спеціальні насадки різного призначення, які підійдуть для різних типів прибирання. Щітки мають продуману конструкцію та наділені щетинками з вуглецевого волокна та антистатичних ниток. За потреби ви зможете підібрати оптимальну насадку для очищення твердих і мʼяких поверхонь, важкодоступних місць та меблів.
Спеціальна підсвітка дозволяє ефективно виявляти місця складних забруднень, плям бруду та навіть найдрібніших часточок сміття. Навіть тонка шерсть, волосинки та пил миттєво всмоктуються, а поверхня залишається абсолютно чистою.