Б/В iPhone XR 64GB Black (Ідеальний)

8159,00
грн.
Яскравий iPhone XR
  • Неперевершений зовнішній вигляд, телефончик, як новенький
  • Ідеально виконує всі функції

Його яскравий дизайн , приголомшує кожного , яскраві кольори та гарна камера
6-ядерний процесор A12 Bionic - зробить користування телефоном супер швидким та приємним
Камера має оптичну стабілізацію та наділена режим портрет , вона має налаштування Smart HDR, а ваші фото при поганому освітлені , все одно будуть чіткими
Цe один з найпрактичніших iPhone , має потужний процесор , гарну камеру та чудову автономність , адже смартфон може довго працювати без підзарядки.

iPhone XR - ЯК НОВИЙ
Такий Айфончик виглядає та фунціонує, як новий. Деколи помічаються поодинокі мікроподряпини, які легко перекриваються захисним склом чи гарненьким чохольчиком. АКБ від 92 до 100%, з коробкою в комплекті.

iPhone XR в ІДЕАЛЬНОМУ стані
Телефончик у відмінному візальному та функціональному стані. Можливі поодинокі мікроподряпини, про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. АКБ у такого красеня від 90%. Також можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою.

iPhone XR у ВІДМІННОМУ стані, зі 100% акумулятором
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Замінений акумулятор на новий від MacFon. АКБ 98-100%, в комлекті також є коробка.

iPhone XR у ВІДМІННОМУ стані
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою. АКБ нижче 87%

Ще думаєш ? Замовляй !)