Alpine Loop Band for Apple Watch

489,00
грн.
Ремінець Alpine Loop Orange для Apple Watch
Стильний дизайн та відмінна якість поєдналися у новій моделі ремінців для Apple Watch Alpine Loop. Серія розроблена для активних користувачів, які не розлучаються із розумними годинниками протягом дня та високо цінують комфорт і практичність.
Конструктивні особливості
Модель однаково добре пасує як чоловікам, так і жінкам, підкреслюючи смак власника.
Alpine Loop складається з двох шарів щільного текстилю. Верхній шар має хвилеподібну структуру - це визначає головну естетичну родзинку моделі, яка також має функціональне призначення. Численні отвори, які утворюються складками тканини, стають елементами кріплення: G-образний гачок міцно зчіплюється з одним з отворів, як з петлею. Отворів на ремінці достатньо, щоб відрегулювати обхват під будь-яке зап’ястя. Сам гачок вироблений з високоякісного матеріалу, стійкого до корозії.
Текстиль обумовлює додатковий комфорт у носінні смарт-годинника. Тканина дихає, тому зап’ястя під ремінцем не пітніє навіть у спеку. Також матеріал доволі ніжний на дотик, він не натирає шкіру та не викликає почервоніння.
Переваги моделі
  • Якість. Текстильні елементи вирізняються міцністю. Користувач може розраховувати на довгу службу ремінця: з часом на ньому не утворюватимуться потертості чи прорізи. Металевий гачок не зламається протягом тривалої експлуатації.
  • Зручність. Аксесуар простий в експлуатації. Достатньо одного легкого руху, щоб відрегулювати правильну довжину та надійно застібнути ремінець.
  • Стиль. Модель вирізняється оригінальним оформленням, вигідно підкреслює красу сучасного девайса та доповнює стильний образ власника.