Ремінець для Apple Watch з нержавіючої сталі

799,00
грн.
Вічна класика
Непідвладний часу та розкішний дизайн браслета перетворює ваше зап’ястя на привертає увагу. Можна поєднувати майже з усіма образами, цей ремінець нагадує вічну класику, яка є важливою для модного та стильного духу. Благородний аксесуар, неперевершений за стилем і елегантністю, ідеально підходить для щоденного використання. Наш браслет поєднує технологію з функціональністю, завжди виглядаючи благородно та елегантно.

Оптимальність та зручність - технологія Smart Lock
Унікальна технологія дозволяє без зусиль і індивідуально регулювати наш надійний і міцний браслет без додаткових інструментів. Окремі ланки можна легко видалити одним клацанням, щоб досягти ідеальної посадки, забезпечуючи зручну посадку в будь-який час.

Сумісний з усіма поколіннями годинників
Необхідні роз’єми вже розташовані на обох кінцях нашого браслета, що забезпечує повну сумісність з усіма моделями Apple Watch. Це означає, що наші групи також підготовлені для майбутніх поколінь і можуть супроводжувати вас у довгостроковій перспективі.

Видатна якість
Завдяки обробці першокласних матеріалів наш браслет досягає надзвичайної міцності та якості. Використання найкращої нержавіючої сталі дозволяє нашому браслету працювати бездоганно протягом тривалого часу, а також гарантує, що його дуже легко чистити та гігієнічно.