Портативна Батарея Baseus Bipow Overseas 20W 10000mAh

949,00
грн.
1658,00
грн.
Baseus Bipow Overseas 20W 10000mAh — портативний зарядний пристрій з чотирма роз'ємами та підтримкою швидкої зарядки.

Основні характеристики:

- ємність акумулятора: 10000 мА*год;
- вхідні роз'єми: Micro USB + Type-C;
- вихідні роз'єми: 2*USB + Type-C;
- максимальна потужність Type-C: 20 Вт;
- максимальна потужність USB: до 18 Вт;
- підтримує швидку зарядку;
- заряджає 3 пристрої одночасно;
- максимальна потужність (3 роз'єми): до 15 Вт;
- обладнаний LED-дисплеєм для відображення рівня заряду батареї;
- 9 рівнів захисту.

Можливості заряджання

Портативна батарея оснащена 3 вихідними роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 3 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, смартгодинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 14 до 50% за 30 хвилин, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Xiaomi тощо.

LED-дисплей

Цифровий дисплей точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.

Захисні властивості

Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.

Зручно брати із собою

Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дозволяють взяти Baseus Bipow Overseas із собою у будь-яку поїздку.