Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim (Digital) (1TB)

816394
19099,00
грн.
20664,00
грн.

Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim (Digital Edition) (1TB)

Доки мільйони геймерів знаходяться в очікуванні Playstation 5 Pro, Sony вирішила потішити своїх фанатів оновленою версією базової PS 5, яка в медіа отримала підзаголовок “Slim”. Новинка продовжує притаманну ще з часів Playstation 2 манеру цієї японської корпорації, яка полягає в обов'язковому випуску зменшеної консолі для зручності гравців та створення кращого вибору в середині окремих поколінь PS.
Однак характерною рисою цієї Slim стало те, що вона не просто доповнить собою модельний ряд п'ятого покоління, але й повністю замінить на полицях оригінальну Playstation 5, яка невдовзі буде знята з виробництва.

Особливості Sony PlayStation 5 Slim

  • Оновлений дизайн зі зменшеним форм-фактором.
  • Збереження продуктивності оригінальної моделі.
  • Кастомний процесор та відеокарта від AMD.
  • Передовий SSD для блискавичного завантаження ігрових файлів.
  • Опціональний Ultra HD Blu-ray привід для зчитування дисків.

Дизайн Sony PlayStation 5 Slim

Обсяг нової PS5 зменшився більш ніж на 30%, також Digital Edition стала на 18% легшою, а модель з дисководом — на 24% легшою від класичної версії. Завдяки цьому Slim набагато легше розмістити поруч із телевізором чи монітором, адже консоль не вимагатиме окремої полички чи настінного кріплення, як було у випадку з базовою Playstation 5.
Зменшені габарити та вага потягнули за собою певні зміни в дизайні обох версій цієї нової консолі — ними стали чотири окремі панелі кришки по дві з кожного боку, а не лише дві, як на PS5. Вони роблять оновлену консоль більш “легкою” й у візуальному плані, розбиваючи монолітність та ледь відчутну претензійність класичної моделі. Загалом естетика Slim залишається незмінною — в її основі лежить та ж палітра кольорів та футуризм ПС5, який привітно сприйняли як гравці, так і критики.

Інтерфейс Sony PlayStation 5 Slim

Інтерфейс PS5 Slim — вдосконалений варіант програмного забезпечення PS4, який працює ще швидше та може похвалитись переосмисленою зовнішністю, яка відповідає стилістиці самої консолі. Запуск чи згортання ігор, а також навігація по меню відбувається миттєво, гарантуючи приємний користувацький досвід дійсно передового рівня. В арсеналі ПЗ PS5 Slim є багато прихованих функцій, які варто спробувати для того, щоб відчути себе єдиним цілим зі своєю консоллю.

Контролер приставки Sony PlayStation 5 Slim

Контролер DualSense знаменує новий підхід Соні до створення Playstation. Якщо більшість DualShock відрізнялись між собою лише мінорними доопрацюваннями, то DualSense пропонує цілковито інший, next-gen досвід.
Тактильний відгук геймпада, адаптивні тригери, які дозволяють відчути, наприклад, опір тятиви лука в Assasin’s Creed Valhalla, та вбудований динамік чудово працюють разом, створюючи рівень безпрецедентного занурення в ігровий процес, якого ви ще не відчували. Також DualSense має оновлену, більш ергономічну форму, яка відповідає футуристичності консолі та з якою тривалі ігрові сесії стануть ще приємнішими.

Продуктивність Sony PlayStation

Хоч головною принадою PS5 Slim стало кардинальне зменшення розмірів, ексклюзивна начинка від AMD не отримала ніяких даун-грейдів, тож консоль гарантує таку ж, якщо не кращу, продуктивність, що й класична PS5. Завдяки потужному 8-ядерному процесору AMD Zen 2, графічній потужності 10,3 терафлопс і неймовірно швидкому твердотілому накопичувачу PS5 Слім обіцяє найкращу продуктивність, яку будь-коли можна було отримати від ігрової консолі.
Вона подарує вам стабільно високий fps, нативну роздільну здатність 4К, приголомшливу деталізацію віртуальних світів та бібліотеку з тисяч сучасних та вінтажних ігор Playstation через функцію зворотної сумісності із підпискою PS Plus.
Що більше, PS5 Slim сумісна з величезним арсеналом аксесуарів, як виробництва самих Соні, так і сторонніх брендів. Сюди входять гарнітури, зарядні станції, контролери, мишки, клавіатури й навіть ексклюзивний ВР-хедсет PSVR 2 — все, щоб зробити ігровий процес максимально індивідуальним.

Кому та чому підійде ігрова консоль PS5 Slim?

PS5 Slim — це черговий стрибок вперед від японського технологічного гіганта. Новинка пропонує чудову продуктивність 4K, неймовірно швидке завантаження ігор та контролер, який справді змінює ігри, роблячи їх як ніколи захопливими, тепер ще й гарантуючи все це у значно меншому форм-факторі. Саме тому покупка PS5 Slim відкриває для вас та ваших близьких портал в прекрасні віртуальні світи, що здатні заворожити навіть людей, далеких від ігрової індустрії.