Apple MacBook Air 2022 M2, 13.6", MLXX3, 8 GB, 512GB, Sp.Gray, 2022

51699,00
грн.
55549,00
грн.

Apple MacBook Air 2022 на базі M2


Відразу з першого погляду на переосмислене творіння розробників з Купертіно у вас майне думка - хочу купити Apple MacBook Air 2022 M2! І ми всією командою погодимось із вами. Стильний, компактний, потужний і практичний - ідеально, якщо ви шукаєте найновіший варіант надійного смарт-помічника. Розробники анонсували вихід новинки під час літньої онлайн-презентації на WWDC 2022 відразу після розповіді про новий фірмовий процесор Apple M2. Чіп став продовженням лінійки потужних M1, проте отримав більше графічної потужності та на 25% більше транзисторів. Відповідно, зросли показники продуктивності, які може видати оригінальний Макбук Ейр 2022 на М2.

Моделі ноутбуків Apple з лінійки Air 2022 M2 стануть вашим надійним другом у навчанні, роботі, під час подорожі, в офісі та вдома. Компактність, високий рівень автономності та ергономічний дизайн дозволяють ефективно працювати та творити де і коли завгодно.

Чим особливий Apple MacBook Air M2?

Модель 2022-го року можна назвати "новою", адже творці корпорації постаралися на славу та оснастили MacBook Air M2 кардинальними змінами зовні та всередині. Тепер ви точно дізнаєтесь про новий Мак порівняно з попередніми поколіннями. Звичайно, основним став апгрейд процесора до фірмового чіпа Apple Silicone M2, який на порядок потужніший і ефективніший, ніж варіант M1, встановлений у попередній моделі.

Свіжий ультратонкий дизайн нового MacBook Air M2 захоплює дух і не дає змоги відвести очі. Північний синій, срібний, золотистий і космічний сірий - чотири нових кольори вдало підкреслюють тонкі грані корпусу і практично непомітні рамки навколо дисплея. О, а ще новинка стала дуже схожа на старших братів, адже в Air 2022 відтепер є чубчик :)


Якщо виділити особливості Макбука Ейр 2022, набирається чималий список плюсів, які зроблять вас на крок ближче до дивовижної продуктивності:

  • Переосмислений дизайн у чотирьох кольорах.
  • Дисплей Liquid Retina із діагоналлю 13,6”.
  • Ультратонкі рамки навколо дисплея та чубчика.
  • Найновіший фірмовий чіп М2 Apple Silicon.
  • Оновлено якість камери Face Time до 1080p.
  • Професійна конфігурація процесора та оперативної пам'яті.
  • Сучасні технології Spatial Audio, Touch ID та Force Touch Trackpad.
  • Підтримка швидкого заряджання – до 50% можна відновити за 30 хвилин.
  • Автономність на рівні 18 годин безперервного відтворення відео.

У процесі роботи користувачі зможуть насолоджуватися не лише розкішним виглядом моделі, дисплеєм з мільйоном пікселів та підтримкою мільярда відтінків, але й дивовижним приростом потужності. Адже, як запевняють фахівці компанії Apple, новий процесор працює 50% швидше, чіп Neural Engine став на 40% швидше, а система об'єднаної пам'яті має пропускну здатність до 100 ГБ/с.