iPhone 13 Pro

Значно потужніша система камер. Найшвидший чип iPhone i неймовірно тривала робота акумулятора.

Нова надширококутна камера з удосконаленим об’єктивом і потужною системою автофо­кусування підтримує зйомку на відстані всього 2 см. Найдрібніші деталі здаються гігантськими: візерунки листя, лапки комахи або краплі роси. Величезна краса крихітного світу.
Нічний режим відтепер на всіх камерах

Ширококутна камера вловлює до
2,2 раза більше світла
для ще кращих фото та відео

Представляємо режим «Кінематограф»
Відтепер iPhone може знімати з меншою глибиною різкості й автоматично переключати фокус з одного об’єкта на інший. Режим «Кінематограф» розпізнає, коли новий об’єкт от-от з’явиться в кадрі, й відразу фокусується на ньому — усе, щоб перетворити ваші відео на кіно. Перевести фокус на інший об’єкт або змінити ефект боке можна навіть після зйомки. Спробуйте власноруч. Нам дуже цікаво, що у вас вийде.
Представляємо
Стилі фотографій.
Відтепер можна застосувати до фотографій вибрані параметри тону й теплоти. На відміну від фільтрів, вони зберігають природність кольорів неба та відтінків шкіри. Виберіть один із шаблонів Apple — Насичений, Висока контрастність, Теплий або Холодний — і за потреби відрегулюйте параметри ще точніше. Налаштувати власний стиль необхідно один раз, і ви щоразу отримуватимете улюблений ефект.
Характеристики
Контрастність 2 000 000:1
Фокусна відстань 77mm
Оптичний зум 3x
Вага 203г
5‑ядерний графічний процесор
Режим «Кінематограф»
Обробка даних на пристрої
Клас захисту IP68
Images credits: wikimedia commons | wikimedia
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.