Професійний фен для волосся Dyson Supersonic r (Vinca Blue)

522266-01
22056,00
грн.
23925,00
грн.
Професійний фен для волосся Dyson Supersonic r™ Professional

Dyson Supersonicr™ Professional - це високоякісний фен, спеціально розроблений для професійного використання в салонах краси та перукарнях. Завдяки інноваційним технологіям та ергономічному дизайну, цей фен забезпечує швидке та ефективне сушіння волосся, зводячи до мінімуму ризик його пошкодження.

Опис продукту:
Dyson Supersonic™ Professional відрізняється потужним двигуном, що забезпечує високошвидкісний повітряний потік, інтелектуальною системою контролю температури та різноманітними насадками для різних типів волосся та стилізацій. Цей фен створений для забезпечення максимально комфортного та ефективного досвіду як для стилістів, так і для клієнтів.

Основні характеристики:

1. **Цифровий двигун Dyson V9**:
- Потужний та компактний двигун розташований у ручці фена для кращого балансу. Він обертається зі швидкістю до 110 000 обертів на хвилину, створюючи потужний повітряний потік.

2. **Технологія Air Multiplier™**:
- Збільшує об’єм повітряного потоку втричі, забезпечуючи рівномірне та швидке сушіння волосся.

3. **Інтелектуальний контроль температури**:
- Фен вимірює температуру повітря 20 разів на секунду, запобігаючи перегріву волосся і зберігаючи їхній природний блиск.

4. **Магнітні насадки**:
- Dyson Supersonic r поставляється з набором із 5 фірмових насадок, створених для різних ситуацій та типів волосся. Класична насадка. Генеруючи високошвидкісний потік повітря, вона вдало підходить для швидкого просушування великої кількості волосся. Концентратор. Насадка, що направляє повітря саме в потрібну вам точку.
Насадка для укладки. Аксесуар вигнутої форми з ефектом Коанда, який дозволяє позбутись розпушування волосся та є корисним при укладці. Насадка для розчісування. Насадка у формі щітки дає змогу одночасно сушити та укладати волосся. Дифузор. Насадка, розроблена для кучерявого волосся та створення елегантних хвиль.

5. **Знижений рівень шуму**:
- Завдяки технології антивібрації та розташуванню двигуна, фен працює тихіше, що робить його комфортним у використанні в салонах краси.

6. **Ергономічний дизайн**:
- Зручний для тривалого використання, легка вага та збалансований дизайн зменшують навантаження на руку стиліста.

7. **Різні режими**:
- Чотири налаштування нагріву, включаючи холодне повітря для фіксації зачіски, та три налаштування швидкості повітряного потоку для різних потреб.

8. **Довжина кабеля**:
- Професійний довгий кабель забезпечує свободу рухів та зручність використання у будь-якому середовищі.

9. **Додаткові функції**:
- Знімний фільтр для легкого очищення та підтримки оптимальної роботи фена.

Dyson Supersonic r™ Professional - це інноваційний інструмент для професійних стилістів, який забезпечує ефективне, безпечне та комфортне сушіння та укладання волосся.