Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense (Grey Cammo)

803647
2649,00
грн.
2909,00
грн.

Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense

Купити PS5 DualSense варто тим, хто вже встиг отримати й протестувати новеньку PlayStation 5. Інноваційний джойстик помітно розширює арсенал базових функцій і дарує зовсім нові відчуття під час ігор на знаменитій консолі!

Трохи про компанію Sony

Корпорація Sony — одна з найвідоміших компаній у Японії, яка виникла ще в 1946 році. Зараз вона займається проєктуванням і виготовленням професійної електроніки, а також володіє власною звукозаписульваною маркою Sony BMG. Один з найвідоміших у світі продуктів Sony — ігрова консоль.

Ключові особливості джойстика PS5 DualSense

Джойстик PS5 DualSense має чималий список технічних характеристик, які відрізняють його від попередніх моделей:
  • Тип: тригер;
  • Особливості: зі зворотним зв’язком;
  • З’єднання: mini-Jack (3.5-міліметровий роз’єм) і USB-C.
Основна “родзинка” PS5 DualSense — мікрофон. Саме він дає змогу гравцям спілкуватися між собою, а значить тепер немає потреби купувати окремі навушники. Звичайно, додатково можна під’єднати професійну гарнітуру. Мікрофон можна вимкнути одним натисканням кнопки. Світлові смужки DualShock, важливі компоненти для забезпечення повноцінного віртуального досвіду, знаходяться на звичному місці.
Тактильна віддача — ще одна нова функція, яка спонукає геймерів замовити PS5 DualSense. Раніше за тактильну віддачу відповідали невеликі вібромоторчики, які в цій моделі замінили на парні оптичні приводи.
Інноваційна динамічна вібрація дає змогу симулювати великий спектр ігрових дій: від кружляння — до реалістичної віддачі різноманітних типів зброї. Адаптивні тригери лише підсилюють ігрові відчуття. Відтепер геймер може на собі відчути гальмування спортивної автівки чи силу натягування тятиви арбалету.
Ще одна новинка — кнопка створення. Вона дає змогу записувати проходження улюбленої гри, вести стрім, ділитись з друзями найефектнішими моментами. Отож новий джойстик DualSense для PS5 стане справжньою знахідкою для професійних ігрових блогерів у YouTube! Розташування функціональних кнопок залишилось незмінним, аби гравцям не довелось звикати до нового дизайну. Акселерометр також зазнав покращень, тому джойстик відтепер ще точніше реагує на користувацькі команди.