McDodo 3in1 Charging Cable 1.2m

548,00
грн.

Кабель 3-в-1 USB-USB-C/Lightning/Micro-USB, Mcdodo CA-3330, 1,2 м (чорний) Бажаєте швидко та вільно заряджати своє обладнання? З Mcdodo це буде можливе! Кабель CA-3330 оснащений 3 вихідними портами, тому ви зможете одночасно заряджати кілька пристроїв! Більше того, завдяки продуманій конструкції він буде дуже міцним та прослужить вам довгі роки. Швидка зарядка та відмінна сумісність Кабель Mcdodo CA-3330 пропонує рішення 3-в-1.


Він має 3 виходи: USB-C, Lightning та Micro USB, що робить його надзвичайно сумісним із різними пристроями. Ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно, що робить його ідеальним, якщо у вас є різне обладнання. Більше того, його потужність досягає 100 Вт, що гарантує швидку та ефективну зарядку. В результаті кабель Mcdodo CA-3330 є практичним та ефективним рішенням для всіх ваших потреб у зарядці. Передача даних Кабель Mcdodo CA-3330 не тільки заряджає ваші пристрої неперевершеною потужністю, але й забезпечує блискавичну передачу даних завдяки USB-C наконечнику.


Завдяки швидкості передачі 480 Мбіт/с цей кабель здатний передавати великі файли лише за кілька секунд. Чи переносите ви документи, фотографії, відео або ігри, Mcdodo CA-3330 забезпечує швидку і плавну передачу, що робить його безцінним інструментом для тих, хто цінує ефективність та швидкість. Чудовий дизайн Кабель Mcdodo CA-3330 поєднує інноваційні технології та міцну конструкцію.


У ньому використовується технологія заряджання MSC, що забезпечує динамічний розподіл потужності між пристроями. Це гарантує, що ваші пристрої будуть заряджатися оптимально, безпечно та ефективно. Більш того, кабель має позолочений роз'єм, що гарантує корозійну стійкість. В результаті вам не потрібно турбуватися про те, що якість з'єднання з часом погіршиться.