Зарядний пристрій Apple 30W USB-C (MY1W2ZMA) білий

2349,00
грн.
2999,00
грн.

Apple 30W USB-C MY1W2ZMA

Адаптер живлення для електронних девайсів і гаджетів Apple 30W USB-C MY1W2ZMA дозволяє легко, швидко та ефективно поповнити енергію смартфонів, планшетів Apple, а також моделей MacBook. Універсальний зарядний пристрій виконано в білому кольорі. Також він має компактні розміри, завдяки яким ви зможете зарядити будь-який електронний пристрій, використовуючи порт UCB-C (Type-C), розташований на корпусі адаптера. Максимальна ефективність гарантується з MacBook Air 13 дюймів з дисплеєм Retina.


Технічні характеристики

Компактний і продуктивний адаптер живлення Apple 30W USB-C MY1W2ZMA володіє максимальною вихідною потужністю 30 Вт і забезпечує оптимальні параметри струму та напруги для швидкої зарядки девайсів. На корпусі адаптера знаходиться порт USB-C для підключення кабелю живлення. Пристрій відмінно підійде для підключення до будь-якої розетки з напругою від 100 до 240 В. Технічні характеристики ефективного адаптера забезпечують ефективну зарядку.


Надійність і універсальність

Корпус адаптера живлення виготовлений з високоякісного міцного пластика, який стійкий до деформації та пошкодження. Завдяки надійній збірці, якісним матеріалам пристрій для зарядки довго прослужить. Широка сумісність дає універсальність використання даного адаптера для підзарядки пристроїв Apple. Він сумісний з iPhone 8-12, iPad від mini до Pro моделей і MacBook, починаючи з 2015 року та закінчуючи моделями 2020 року MacBook Air з екраном Retina.