Apple Pencil 2 for iPad (MU8F2)

4099,00
грн.
4514,00
грн.
Новий зручний аксесуар Apple Pencil 2 для iPad — це кардинально оновлена версія попередньої моделі. Після цього аксесуару ви більше не зможете користуватись будь-якими іншими стилусами. Apple Pencil 2 неймовірно комфортно тримати в руці, завдяки його новій матовій поверхні.
Також стилус має можливість швидкого перемикання інструментів. Що взагалі не викликає ніяких складнощів, досить лише двічі доторкнутись вказівним пальцем. Apple продумав все до дрібниць і в першу чергу процес зарядки.

Тепер потрібно просто торкнутись Apple Pencil 2 до ребра планшета і процес зарядки розпочнеться. Навіть якщо до того ваш стилус розрядився на максимум, то до роботи він буде готовим вже буквально за кілька хвилин. Якщо ним не користуватись він автоматично переходить в режим економії енергії. Він може протриматись в такому стані дуже довго, практично не розряджаючись.

Сумісний Apple Pencil 2 з моделями: iPad Pro 11'' та iPad Pro 12,9 дюймів (2018-2022 року), iPad Air 4/5, iPad Mini 6. За розміром він трохи менший свого попередника, проте саме цей момент дає можливість Apple Pencil 2 мати стильний та лаконічний дизайн