Apple Pencil for iPad (MQLY3)

3899,00
грн.
4299,00
грн.
Apple Pencil — гладкий білий пластиковий циліндр з матово-сірим наконечником та відкидною задньою кришкою з роз’ємом Lightning під ним. Наконечник легко відкрутити, якщо раптом необхідно його замінити (стає помітною металева стовпчаста основа). Відмінні функціональні особливості:

  • Миттєва відповідь — штрихи, лінії, тінь відразу помітні на екрані.
  • Товщина лінії залежить від сили натиску.
  • Додати тіней, замальовок можна за допомогою нахилу яблучного олівця.
  • Швидка зарядка від активного iPad Pro (15-секундна зарядка забезпечує близько 30-ти хвилин роботи).
  • Підтримує програмне забезпечення iOS 9 та програми для малювання, 3D-моделювання.
  • Магнітна фіксація пластикового наконечника (ковпачка).
  • Стандартна комплектація, до якої входить річна гарантія від виробника.

І, звичайно, не менш важливий аспект при виборі будь-якого додаткового елемента для продукції світової компанії — вигідна ціна Apple Pencil for iPad (MQLY3). До оригінальної коробки поклали сам аксесуар, адаптер для приєднання та підзаряджання за допомогою планшета, додатковий наконечник.

Синхронізація не вимагає надзвичайних зусиль: просто з’єднайте олівець та порт Lightning на планшеті, щоб створити пару. Додатковий аксесуар не має власного індикатора, який сигналізує про час автономної роботи. Цю інформацію можна знайти на iPad.

Щоб підзарядити стилус, треба зняти задню захисну кришку та використати фірмовий адаптер для приєднання. Та зважайте, що спеціального місця для зберігання наконечника немає, тож постарайтесь не загубити його в процесі відновлення енергетичного балансу.

Розробники стверджують, що користувач може отримати 15 хвилин повноцінної роботи після 30-секундного заряджання. Якщо протестувати, то повністю підзарядити яблучний олівець вдасться десь за 25 хвилин, а підняти запас до 25% — за 5 хвилин.