б/в iPhone 12 64Gb Blue (Як новий)

13149,00
грн.
Крутецький IPhone 12 для еліти

Новенький,витончений iPhone з ідеальними краями та неймовірною камерою, точно не втратить своєї актуальності найближчих пару років.
Саме той пристрій, який не залишиться без уваги.
Оновлений дизайн, широкий спектр функцій - так, це все про 12 iPhone.
Тільки погляньте наскільки він потужний,адже: перший у світі процессор А14 Bionic з нейронним модулем Neural Engine 4-го покоління, кажучи простими словами, він супер еффективний.
Замало просто почути, адже відчути всі привілегії цього красунчика можливо лише при особистому користуванні.

Гайда скоріше обирати об'єм пам'яті та замовляти , останні модельки iPhone 12, чекають саме на тебе.

iPhone 12 - ЯК НОВИЙ
Такий Айфончик виглядає та фунціонує, як новий. Деколи помічаються поодинокі мікроподряпини, які легко перекриваються захисним склом чи гарненьким чохольчиком. АКБ від 92 до 100%, з коробкою в комплекті.

iPhone 12 в ІДЕАЛЬНОМУ стані
Телефончик у відмінному візальному та функціональному стані. Можливі поодинокі мікроподряпини, про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. АКБ у такого красеня від 90%. Також можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою.

iPhone 12 у ВІДМІННОМУ стані, зі 100% акумулятором
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Замінений акумулятор на новий від MacFon. АКБ 98-100%, в комлекті також є коробка.

iPhone 12  у ВІДМІННОМУ стані
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою. АКБ нижче 87%