б/в iPhone 12 Pro Graphite 128Gb (Як новий)

17649,00
грн.
Цей красунчик закохає в себе кожного - iPhone 12 Pro

Його можна сміливо обирати, без усіляких сумнівів, адже це новий смартфон, який відкриває великі можливості.
  • Мега міцне керамічне скло передньої панелі та ідеальне матове покриття заднього корпуса, роблять його дизайн ще більш неперевершеним та витриманим.
  • Трохи про дисплей iPhone 12Pro , це новенький OLED-екран, який робить кольора ще більш сприятливими для очей та більш енергозабезпеченним при щоденному використанні.
  • Приємний бонус, який також грає важливу роль : збільшена контрастність, тому більше не потрібно ховатися від палкого сонця, адже віднині зображення завжди буде передаватися ідеально.
  • Слова про камеру будуть зайві) - Не дивлячись на те, що вона завжди була неперевершена - стало ще краще! Тепер ваші фото у темряві, будуть достатньо яскравими, навіть у режимі "портрет". Так - так, поліпшена нічна зйомка та деталізація, яка надає змогу здобутися професіональних фото.
  • Відеозйомка - покращена стабілізація, чіткість і плавність зображення.
Просто мрія кожного!

iPhone 12 Pro  - ЯК НОВИЙ
Такий Айфончик виглядає та фунціонує, як новий. Деколи помічаються поодинокі мікроподряпини, які легко перекриваються захисним склом чи гарненьким чохольчиком. АКБ від 92 до 100%, з коробкою в комплекті.

iPhone 12 Pro в ІДЕАЛЬНОМУ стані
Телефончик у відмінному візальному та функціональному стані. Можливі поодинокі мікроподряпини, про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. АКБ у такого красеня від 90%. Також можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою.

iPhone 12 Pro у ВІДМІННОМУ стані, зі 100% акумулятором
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Замінений акумулятор на новий від MacFon. АКБ 98-100%, в комлекті також є коробка.

iPhone 12 Pro у ВІДМІННОМУ стані
Телефончик у хорошому візуальному та функціональному стані. Можливі незначні подряпини, потертості або пошкодження фарби про які будете знати тільки Ви, так як "неозброєним оком" їх дуже важко помітити. Можлива також заміна компонентів для відновлення роботи пристрою. АКБ нижче 87%