Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Nickel/Copper) ( 408202-01)

408202-01
22680,00
грн.
24596,00
грн.

Чому варто купити випрямляч для волосся Dyson Airstrait?


Корпорація Dyson впевнено займає провідне місце серед виробників техніки для догляду за волоссям. І хоча високотехнологічні фени, випрямлячі та стайлери Дайсон вже назавжди завоювали прихильність жінок по всьому світу, бренд не збирається зупинятись на досягнутому.
Отже, наступним кроком компанії став Dyson Airstrait — гаджет, який забезпечує одночасне просушування та випрямлення волосся за допомогою повітря. Це дозволить скоротити рутину, об'єднавши процеси висушування та укладання волосся.

Ідеальне укладання


В основі Airstrait лежить інноваційний двигун Hyperdymium від Dyson. Він може здійснювати до 106 тисяч обертів за хвилину та випускати масивні повітряні потоки об'ємом 11.9 літра під тиском 3.6kPa, швидко просушуючи навіть найгустіше волосся. Dyson Airstrait пропонує декілька робочих режимів. Перш за все, це режим для мокрого волосся, який має три температурних варіанти - 80℃, 110℃ та 140℃.
Режим сухого волосся має опції 121℃, 140℃ та функцію Boost. Останнім є режим подачі холодного повітря, який дозволить оновити укладку та надати волоссю свіжості. Вся необхідна для вас інформація виводиться на інтуїтивно зрозумілий рідкокристалічний дисплей, тобто ви завжди можете уточнити або змінити температурний режим роботи приладу.

Відмінна продуктивність та увага до здоров'я волосся

Водневі зв’язки мокрого волосся є більш “гнучкими”, і це означає, що мокре волосся більш піддатливо реагує на маніпуляції, які ви здійснюєте. Тож саме волога укладка є найшвидшим та найбезпечнішим вибором. Головною перевагою Dyson Airstrait є відсутність гарячих плит. Використання натомість повітря значно знижує шкоду для волосся.
Більше того, випрямляч оснащений термісторними датчиками, що сканують температуру 30 раз на секунду та зводять вірогідність пошкодження волосся до нуля. Подається повітря під кутом 45 градусів, що також усуває виникнення ламкості волосин. Після 3-секундного періоду бездіяльності прилад автоматично вимкнеться, економлячи енергію та усуваючи шум, у випадку, якщо щось важливе відволіче вас від укладки.