Acefast B4 66W (Type-C + USB)

649,00
грн.
900,00
грн.
Acefast B4 66W (Type-C + USB) - автомобільний зарядний пристрій, оснащений роз'ємами Type-C і USB, а також цифровим дисплеєм.

Основні характеристики:

- 2 роз'єми: Type-C+USB;
- вихідна потужність роз'єму Type-C: до 36 Вт;
- вихідна потужність роз'єму USB: до 30 Вт;
- підтримка швидкої зарядки;
- заряджає 2 гаджети одночасно;
- підходить для зарядки смартфонів, планшетів та іншої компактної електроніки;
- LED-дисплей показує вхідну напругу;
- вбудований смартчип;
- корпус з вогнетривкого полікарбонату.

Підходить до всіх автомобілів

Дана модель універсальна і може використовуватися в будь-якій машині: легковий, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Стильний дизайн корпусу з глянцевою поверхнею чудово поєднується з інтер'єром салону і прикрашає його.

Компактний розмір і невелика вага забезпечують зручність зберігання і застосування.

Можливості зарядки

Зарядний пристрій оснащений роз'ємами USB і Type-C, які дозволяють заряджати 2 гаджета одночасно з максимальною сумарною потужністю 66 Вт.

Завдяки підтримці більшості протоколів швидкої зарядки (PD3, PPS, QC3.0/QC2.0, AFC, FCP) ваші смартфони, планшети та інші невеликі гаджети заряджаються швидко і ефективно. Наприклад, iPhone 12 відновить 50% заряду за півгодини, а iPad Pro зарядиться на 100% за 2 години.

LED-дисплей

Acefast B4 оснащений цифровим дисплеєм, який показує напругу автомобільного акумулятора, реагує на зміни в реальному часі і застережливо блимає при неполадках.

Захисні властивості

Вбудована інтелектуальна система розпізнає підключений пристрій і регулює подачу енергії, оберігаючи ваші девайси від надлишку струму або напруги, перегріву, перезарядження і короткого замикання.

Корпус з вогнетривкого полікарбонату стійкий до високих температур, корозії і механічних пошкоджень.