Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Space Black Titanium with Black Leather Link S/M ML8V3 & ML813

41849,00
грн.
44559,00
грн.
Apple Watch Edition Series 7
Лінійка Apple Watch Series 7 випускається в алюмінієвих корпусах і представлена ​​в п'яти нових кольорах: «темна ніч», «сяюча зірка», зелений, оновлений синій і (PRODUCT) RED - з цілим рядом ремінців різних кольорів і стилів, які сумісні з усіма моделями Apple Watch. Крім того, до Apple Watch Series 7 підходять раніше випущені ремінці для Apple Watch. 
Збільшений дисплей змінює все. Він приносить ще більше користі, тому що інформацію на екрані видно краще і користуватися годинником помітно зручніше. У моделі Series 7 втілилися найграндіозніші і найяскравіші ідеї.Збільшений дисплей змінює все. Він приносить ще більше користі, тому що інформацію на екрані видно краще і користуватися годинником помітно зручніше. У моделі Series 7 втілилися найграндіозніші і найяскравіші ідеї.
Конструкція дисплея була фундаментально переосмислена, що дозволило зменшити рамку на 40%. В результаті область перегляду збільшилася приблизно на 20% в порівнянні з Series 6. І більш ніж на 50% в порівнянні з Series 3. Є привід порадіти. Завдяки новому підходу при проектуванні область перегляду вдалося значно збільшити, практично не змінюючи розмір годинника. Apple Watch Series 7 випускаються в корпусах 41 і 45 мм.
Вам не доведеться спеціально піднімати зап'ястя або торкатися до дисплея, щоб побачити на циферблаті час або інші дані і розширення - дисплей завжди включений. У приміщенні завжди включений дисплей Retina світиться до 70% яскравіше, ніж дисплей Apple Watch Series 6, тому інформацію на циферблаті добре видно, навіть коли рука користувача з годинником опущена і вони знаходяться в неактивному режимі.
Фундаментальні зміни в дизайні були необхідні, тому що стояло завдання створити завжди включений дисплей Retina збільшеного розміру. Спеціально для цього були розроблені інноваційні рішення. Потім з їх же допомогою вдалося зробити фронтальне скло дисплея надвисокої міцності з захистом від тріщин.
  • Захист від тріщин.  Найміцніше фронтальне скло.
  • Захист від пилу. Сертифікований захист з рейтингом IP67.
  • Захист від води. Водозахист класу WR50 для плавання.